KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612125
nr 1261 2125
Kopia, 1905, signerad. Olja på duk, 36x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:33:18
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr